רומן על אמת

יום אחד העבודה שלנו יכולה להרגיש לא נכונה לנו יותר. אפילו אם במשך זמן זה היה חלום רטוב, כל מה שפיללתם אליו. יום אחד הרגע הזה יגיע. התחושה של עבודה שכבר לא מתאימה היא תחושת אי נוחות גדולה, ממש לא נעימה. אם תחשבו על זה זה ממש הגיוני. פעם הגעתם למקום עבודה חדש, הוא היה מרשרש מהניילונים. היה לו ריח של חדש. הכל גרם לכם התרגשות. הייתם בשיא שיא המוטיבציה. למדתם המון. הייתם מגיעים הביתה בסוף היום עייפים אך מלאים.בהתחלה זה היה רומן רומנטי. תדמיינו אתכם מתגלגלים בדשא, חולקים מנה במסעדה ומכירים את ההורים. השקעתם את נשמתכם בקשר ודמיינתם את עצמכם מזדקנים זה בזרועות זה.

יום אחד תקומו ותרגישו שמשהו השתנה. יש לה את ההרגלים המעצבנים שלה. היא כבר לא מתייחסת אליכם כמו פעם. השגרה תרים את ראשה המכוער. תמצאו את עצמכם גוררים אליה רגליים בבוקר, תמצאו את עצמכם מנסים להיזכר מה היה שם שאהבתם. אולי עזבו כמה חברים או שהחלפתם מנהל אחד יותר מדי. האמת היא שזו לא היא, זה אתם. היא אותה עבודה, אבל אתם צמחתם, השתנתם. היא הפכה קטנה למידותכם. אתם שאבתם ממנה כל מה שהיא יודעת לתת. השארתם אותה מרוקנת, כמו החבר לפני התחרות של מלכת היופי.

באיזשהו שלב אתם תרגישו שכבר עשיתם המון סיבובים מסביב לבלוק. הקפתם אותה מכל כיוון אפשרי. יתכן שהתאמצתם להמציא עצמכם מחדש. יכול להיות שכבר עשיתם תפקיד או שניים. אתם תנסו ממש להנשים מחדש את מערכת היחסים. שניכם תקוו שזה עוד לא הסוף. בלב תדעו שכבר זה די אבוד. האהבה מתה. אף אחד לא ממש ירצה להודות בזה. אתם צריכים אהבה חדשה, כזו שתעיר אתכם ותרצה מכם עוד: היא עוד מעט פה.

couple standing in the seashore hugging each other during sunset
Photo by Ibrahim Asad on Pexels.com

 

 

 

 

מחשבה אחת על “רומן על אמת

  1. כל-כך מדויק. כמה פסקאות שמבטאות בדיוק את התחושות בשנה, אולי שנתיים האחרונות. והמאבק היומיומי לנסות למצוא ריגוש חדש ועדיין לקום כל בוקר ולחלום על הסופר, או על החופשה הבאה. כשפעם, בהתחלה, חיכיתי בקוצר רוח בסופ”ש על – מתי יגיע יום העבודה הבא?

השאר תגובה