השער האחורי

אם אתם תמיד מנסים להיכנס בדלת הראשית, הדרך שלכם לפעמים תהיה מסובכת כי משם כולם נכנסים. לכל דלת ראשית יש כניסה צדדית או שער אחורי. אם אתם לוחשים את הסיסמה שלכם והדלת לא נפתחת , חפשו את השער האחורי. השער האחורי יביא אותכם לעיתים בדיוק לאותו מקום..אם לא תשאלו את השאלות הנכונות לא תדעו שיש כזה בכלל. לכל מישרה יש דרך שלישית, לכל ארגון יש את הפתח הפעור בגדר שמחכה לכם לגלותו.

לכל שוק העבודה יש עיר תחתית שלמה, שמתנהלת באין מפריע ובמקביל למה שאתם רואים בחלון הראווה. חפשו את ההזדמנויות שמתחבאות כמו תוכניות שיווקיות, ספקים ושותפים, חופשות לידה ותוכניות מיוחדות. חפשו את הפרויקטים שהובאו פנימה, חפשו את ספקי המשנה, את חברות כח האדם, חפשו את הזדמנויות הפרילנס. חפשו את אנשי הקשר שפונים החוצה אל השוק, חפשו את מי שמוציא ומביא, חפשו את זו שיודעת, חפשו את מה שלא מפרסמים אבל מגיע בדיוק לתחנה.

רוצים את הפוסט הבא במייל: תחתמו כאן

2 מחשבות על “השער האחורי

  1. אולי זה המקום המתאים לגלות שאחד הדברים העיקריים שהובילו אותי לגוגל, הוא שלפני שווייז נרכשה קיבלתי פניה לתפקיד שם, מה שעזר לי להבין כשהודיעו על הרכישה שכנראה יש וואקום ואולי מקום בשבילי. ואז חיפשתי את הדלת ומצאתי את עדי. אחד הדברים הכי טובים שעשיתי עד היום 🙂

השאר תגובה