מוקדמות

לשאול מאיזה שלב צריך כבר איש משאבי אנוש, זו השאלה הלא הנכונה. השאלה היא יותר היכן את/ה משקיעים את מרצכם וזמנכם. כי בעיני, האנשים שמרכיבים את הצוות הם כל מה שחשוב. אם אתם חושבים שאני מדברת מפוזיציה, אז אתם צודקים. הפוזיציה שלי, העניקה לי את האפשרות לראות מה קורה בכל אחד מתסריטים. מה קורה כשחוסכים על הפונקציה הזו, ומה קורה שתשומת הלב לאנשים נמצאת שם מן התתחלה.יותר מכל דבר אחר, ההון האנשי הוא הדבר שיודע לייצר הון. הצוות הנכון הוא המנוף הכי חזק, וככל שאנחנו מוקדם יותר בסיפור, ההשפעה היא קריטית. אם אתם חושבים שזה בזבוז של כסף בשלב כה מוקדם, אתם כנראה לא יודעים כמה כסף עולה טעות גיוס, ואיזו הבטחה יורדת לטימיון כשאנחנו לא עושים עבודה טובה במחלקה הזו.

המוצר שלכם, ההון שתגייסו, היכולת שלכם לעמוד באתגרים, כולם תלויים בצוות הנכון. כל האסטרטגיה בעולם לא תעזור, אם אתם מתמודדים עם בעיות שנובעות מבחירות לא נכונות. אני יודעת שזה לא חדשות- אבל אני עדיין רואה תגובות של: אל תבזבזו כסף על זה כל כך מוקדם. אז רוצה לומר: מי שלא מבין כמה חשוב ההון האנושי שלו, אולי מוקדם לו לנהל סטרטאפ.

Hire the best recruiter and treat them like gold because

if a product is only as good as it's team , a team is just as a good as it's recruiter.

לקבלת הפוסט הבא במייל:

Photo by Daria Shevtsova on Pexels.com

3 מחשבות על “מוקדמות

  1. מסכימה מאתיים אחוז. הנקודה היא לא מתי לגייס את הפונקציה הזו בארגון, כי אם איך לוודא שהגיוס של פונקציית ניהול המשאב האנושי אינה טעות גיוס בפני עצמה. המנעד הוא ככ רחב! ראיתי תותחי/יות על מכתיבי תרבות ארגונית מדהימה וראיתי חותמות גומי חסרות מעוף… איך יזם אמור לדעת? זה הגיוס הכי קריטי שלו ולרב לא בתחומו.

השאר תגובה